Yanlış kişiyle misin?

Bir ilişki içinde yaşamak, yükümlülüklere aidiyet duygusuna sahip olmak çok barışçıldır. Hemen hemen tüm ilişkiler bu duygularla başlar; ancak bazen bu devam etmeyebilir. İçinizde bir yerde olumsuz duygular varsa, bu bilinmeyen soru aklınıza gelir: “Yoksa yanlış kişiyle miyim?”

Bu kişinin hayatınızda doğru kişi olup olmadığından emin değilseniz, kendinize birkaç soru sormalı ve belki de kabul etmelisiniz. Unutmayın, bu soruları dürüstçe yanıtlamak size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.yanlış kişiyle misin, doğru kişiyle birlikte misin, aşk hayatı

Sevdiklerinizle iletişim kurmadan ne kadar dayanabilirsiniz?

Aşk, tutku, aşk beraberinde bir merak duygusu getirir. Sevgilinizle şefkatle, kendi kıskançlığınız olmadan ilgileniyorsanız, sorun değil. Ancak istisnai bir durum olmadıkça birkaç gün iletişim eksikliğine katlanabiliyorsanız bunun en iyi durum olmadığını söyleyebiliriz.

Sürekli bir mücadele veya kanıt içinde olduğunuzu hissediyor musunuz?

Ses tonunuz sürekli yükseliyorsa ve günün sonunda gerçekten tükenmiş hissediyorsanız, bu kişi artık sizin için doğru kişi değildir. Sevdiğiniz her cümleye sürekli olarak karşı çıkıyorsa ve amacınızı kanıtlamak için mücadele ediyorsanız, bir şeyin eksik olduğunu kabul etmelisiniz.

Ayrılığı hiç düşündün mü?

Onunla içeride ayrılmayı ve tekrar yalnız olmayı hayal ediyorsanız, bu ilişkiler girdabına daha da çekilmeli ve kendinize zarar vermeyi bırakmalısınız.

“Başkasıyla nasıl olurdu merak ediyorum” diye düşündüm

Bir ilişkide herkes başka birini sevebilir. Fiziksel sempati veya kişisel niteliklerin etkisi olabilir. Ancak, hile yapmanın bir etkisi varsa, yürekleri kırmadan mevcut ilişkiyi bitirmek faydalı olacaktır.

Yanlış İnsanlarla Olduğunuzu Anlamanın Yolları

Ailene ve arkadaşlarına sevgilinden bahseder misin?

Ya da ne diyorsun? Olduğu gibi şeffaf mı yoksa bir noktada onu haklı çıkardığınızı mı hissediyorsunuz? Kim olduğunuzu değil, olmasını istediğiniz kişiye söylediğinizi anlarsanız veya ilişkinizi sosyal çevrenizden gizleme ihtiyacı hissederseniz bile, kesinlikle yanlış kişiyle olduğunuzu söyleyebiliriz.

Onunla bir gelecek hayal edebiliyor musun?

Bu belki de anahtar sorudur. Önümüzdeki yılları hayal ettiğinizde bu kişiyi yanınızda görebiliyor musunuz? Sevdiklerinizin daha fazla anısını toplama ve onunla birlikte kendi ailenizi yaratma fikrinden heyecan duyuyor musunuz? Bu sorulara cevabınız hayır ise, mevcut yaşamınızda daha fazla zaman geçirmenize gerek kalmayabilir, durup düşünerek kendinizi mutlu etmek için ilişkiyi uygun şekilde bitirmelisiniz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir