Yabancı Sitelerde Kumar Oynamak

Yerli sitelerimizde mümkün olmadığı için yabancı sitelerde kumar oynamayı deneyebilirsiniz. Yabancı kumar siteleri arasında hangileri güvenilirdir ya da hangileri daha kalitelidir vb. gibi birçok soru eminim ki şuanda aklınızda dolanıp duruyordur. Bu yazımda sizlere hangi kumar sitelerinin güvenilir olduğundan daha doğrusu ne tür sitelerin güvenilir siteler kategorisinde yer aldığından bahsedeceğim. Birçok kumar sitesi internet üzerindeki yayın hayatına devam etmektedir. Bu sitelerin bazıları gerçekten kaliteli ve güvenilirken bazıları son derece kalitesizdir ve aynı zamanda yasal olmayan sitelerdir. Bir kumar sitesinin güvenilir olup olmadığının en güzel kanıtı da zaten yasal olup olmadığıdır. Kumar oynamak istediğiniz sitelerin güvenilir olup olmadığını anlamak üzere öncelikle sahip olduğu lisanslarına bakabilirsiniz. Eğer oyun oynamak istediğiniz sitenin oyunları lisanslı ise o siteye güvenebilirsiniz yok eğer oyunları lisanslı değilse tüm gücünüzle o siteden derhal uzaklaşın. Çünkü oyunları lisanslı olmayan siteler genelde dolandırıcıdır ve oyuncuların ceplerindeki paraya göz dikmiş sitelerdir.Yabancı sitelerde kumar oynamak, yabancı kumar siteleri ve kumar oynama, yabancı sitelerde nasıl kumar oynanır

Lisans Varsa Güvenilirlik Vardır

Kumar oynayacağınız sitenin lisansı var ise ve resmi olarak kayıt altına alınması gereken şeyler kayıt altına alınıyorsa bu tür sitelerde içiniz rahat bir şekilde kumar oynayabilirsiniz. Bazı denetim kuruluşlarınca kumar oyunları ve siteleri denetlenmekte ve uygun bulunanlarına lisans hakkı tanınmaktadır. Lisansı bulunan siteler oyunlarına hile karıştıramadığı gibi aynı zamanda oyuncularına yani potansiyel müşterilerine karşı özverili bir şekilde hizmet etmektedirler. Çünkü kaybedilen her bir oyuncu para kaybı demektir ki bir kumar şirketinin en son isteyeceği şey oyuncusunu yani kazanacağı potansiyel parayı kaybet olacaktır.

Abartılmış Vaatlere Sakın İnanmayın

Birçok kumar sitesi var olduğundan ve bunların bazılarının da dolandırıcı olduğundan yazımın en başında bahsettim. Dolandırıcı olan siteler özellikle oyuncu çekebilmek için bazı tuhaf kampanyalar yapmaktadır. Örneğin; 100 tl para yatır  1000 tl bonus kazan gibi. Normalde kumar siteleri bonus hediye etmiyor mu elbette ediyor. Ancak hiçbir kumar sitesi bu kadar düşük miktarda para yatırana bu kadar yüksek miktarda bonus hediye etmiyor. Benzeri şekilde abartılmış vaatlerde bulunan sitelere işkillenerek yaklaşmanız cebinizdeki paranın sağlığı açısından son derece önemlidir.

Yabancı Sitelerde Nasıl Kumar Oynayabilirsiniz?

Yabancı sitelerde kumar oynayabilmeniz için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Lisanslı oyunları bulunan bir kumar sitesine girin ve üye olun. Üye olduktan sonra site hesabınıza para yatırıp dilediğiniz oyunu oynayamaya başlayabilirsiniz. Blackjack, rulet, poker vb. gibi birçok soyunu yabancı kumar sitelerinde oynayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir