Vajina Estetiğinin Önemi ve Yapımı

Hanımların dış görünüşüne önem verdiği ve özen gösterdiği bilinen bir gerçek. Ancak günümüzde çok sık rastlıyoruz ki hanımlar iç güzelliklerine de çok önem veriyorlar. Her geçen gün daha fazla hanımın başvurduğu profesyonel vajina estetiği kendi iç güzelliklerine verdikleri önemi destekler nitelikte.vajina estetiğinin önemi nedir, vajina estetiği neden yapılır, kimler vajina estetiği yaptırabilir

Genital estetik niçin yapılır?

Bilindiği üzere normal doğumdan sonra vajinada genişlemeler meydana gelmektedir. Görünüm olarak kötüleşen vajina bireye de psikolojik olarak zarar vermektedir. Bu yıkımları engellemek adına genital estetik yapılmaktadır. Yalnızca normal doğum değil; doğum sırasında bıçakla yapılan müdahaleler de genital estetik ile düzeltilebilmektedir. Bahsi geçen problem bayanlar açısından görüntü olarak rahatsızlık verdiği için önem arz etmektedir fakat problem tıbben de önem arz etmektedir. Vajinada meydana gelen genişlemeler, yaralar vs. vajinanın sarkmasına sebep olacaktır. Böylesi bir durumda hem görüntü olarak bireye rahatsızlık verecek hem de cinsel ilişki esnasında ağrılı ve acılı anlar yaşamanıza sebebiyet verecektir.

Lazer teknolojisi;

Gelişen teknoloji ile beraber cerrahi müdahalelerde de kolaylıklar yaşanmaktadır. Günümüzde profesyonel vajina estetiği için de lazer teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknoloji ile vajina daraltma, rahim ağzı yaraları, genital siğiller, vajinal sarkmalar, gebeliğe bağlı vajinada oluşmuş çatlaklar, cerrahi müdahaleden kalan izler, doğum lekeleri tedavi edilebilmektedir. Bu tür uygulamalarda lazerin tercih edilmesinin baş sebebi 25 dakika gibi kısa bir süre yapılabiliyor olması ve sonrasında günlük yaşantınıza devam edebiliyor olmanızdır.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir