Tesettür Elbiselerinizi En güzel Takılar İle Tamamlayınız

Takı bir elbiseyi tamamlayabilecek en iyi araçlardan bir tanesidir. Bu nedenle de doğru takı seçimi basit bir elbisenin bir göz alıcı bir model haline gelmesini sağlayabilmektedir. Peki, hangi tesettür elbise modelleri ile hangi takılar kullanılabilmektedir? Bunun için zevklerinize göre seçimler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra son zamanlarda en çok kullanılan takı ve çanta aksesuarlarını da tercih edebilirsiniz. Takı kullanabilmeniz için üzerinizdeki elbise modelinin sade ya da desensiz bir model olması da gerekir ki bu üzerinizde çok fazla kalabalık yapacaktır. Farklı zevklere hitap eden birçok aksesuar bulunmaktadır. Bunlar arasında bileklik, kolye ya da küpe olarak takımlar kullanabilir ya da kendi kombininizi kendiniz kurabilirsiniz.

Tesettür Elbisenize En Uygun Takılar Nelerdir

tesettür elbise, tesettür elbise modelleri, elbise modelleri

Öncelikle tesettür elbise kullanıyorsanız elbisenizdeki modeli incelemeniz gerekir. Eğer sade bir elbise kullanıyorsanız yani üzerinde herhangi bir desen ya da dikiş modeli yoksa uzun kolyeler kullanabilirsiniz. Son yıllarda uzun zincirli madalyon ya da işlemeli kolyeler bayanlar tarafından en çok sevilen modelleri oluşturuyor. Bu nedenle de sade model bir elbise de uzun kolyeleri kullanabilirsiniz. Son derece şık bir seçim yapmış olursunuz. Bunun dışında elbisenizde yaka kısmı derin ya da açık bir model elbise kullanıyorsanız gerdanlık tipi bir kolye kullanabilirsiniz. Bebe yaka kolyeler bu anlamda en çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Eğer kullandığınız elbisenin yakası sivri ya da detay yakalı bir model ise daha çok bileklik ve küpeleri kullanmanız gerekmektedir.tesettür elbise

Yakalı tesettür elbise modelleri arasında sivri yakalı ve bebe yakalı modeller kullanılmaktadır. Eğer modeliniz taşlı bir modelse takılarınızı bu uygun seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra sade yakalı bir model ise bileklikler ya da sarkık künyeler kullanabilirsiniz. Kullanılan bileklik modeller arasında deri dolanan bileklik modelleri bu yıl çok moda. Bunun yanı sıra isimlik bulunan bileklikler ya da ince zincir tasarımlı bileklik modelleri de kullanabilirsiniz. Takı kullanırken aynı zamanda hem elbisenizle hem de eşarp ve diğer parçalarla uyumlu kullanmanız gerekir. Bunun dışında takım olarak da kullanabileceğiniz setler bulunmaktadır.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir