Scwarzkopf Glatt 0

Eğer saçlarınız dalgalı ya da kıvırcık ise ve onları yatıştırmakta ve şekil vermekte zorlanıyorsanız ya da yalnızca düz saçlı olmak için her defasında düzleştiriciler ve fön makineleri ile uğraşmak istemiyorsanız Scwarzkopf glatt 0 ürünü ile tanışmalısınız. Bu ürün saçlarınıza uzun süre verdiği doğal düzlüğü saçlarınızın parıltı ve canlılığını yok etmeden sağlarken, artık siz de daha sağlıklı görünen düz saçlara sahip olarak tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. En iyi yanı ise saçlarınıza kalıcı düzlük sağlamak için artık güzellik salonları ve kuaförlere bütçenizi sarsacak ücretler ödemek zorunda değilsiniz.schwarzkopf saç bakım ürünü, schwarzkopf ürünleri

Doğal görünen düz saçlar

Strait styling glatt, doğal olarak dalgalı ya da kıvırcık saçlar için kalıcı olarak düz bir görünüm kazandırmak için yaratılmış özel üründür. Kalıcı şekillendirme ürünleri içerisinde en önemli fark saçınıza kalıcı ve doğal bir düzlük sağlanırken yapısının bozulmaması için saçınızın korunması ve zarar görmemesidir. En yeni teknolojilerle elde edilen özel formülüyle Scwarzkopf glatt 0 dayanıklılık garantisi sağlamasının yanıda yüksek performans göstererek daha  sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar.

Neden scwarzkopf glatt 0

Farklı saç tipleri düşünülerek glatt ürünler 3 seviyeye ayrılmıştır:

Glatt 2: Doğal kıvırcık, boyalı ya da yıpranmış saçlar
Glatt 1:Doğal kıvırcık ya da boyalı kıvırcık saçlar

 Glatt 0: Doğal olarak fazla kıvırcık ve kendiliğinden kabaran saçlar

Saçları düzleştirmede gücü düşünüldüğünde en çok tercih edilenlerden olan glatt 0 sizin de vazgeçilmez ürününüz olacaktır.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir