Schwarzkopf 3d Mension Şampuan

Saçlarınızda istikrarlı ve şekil odaklı 3D tricho teknolojisi ile saçınıza gündelik kullanımda bile temel problemlere çözüm sunan Scwarzkopf 3d mension şampuan saçınızı güçlendirir, saç köklerini besler ve canlandırır, gözle görülür düzeyde kafa derinizi anında yeniler.schwarzkopf şampuan, schwarzkopf 3d mension şampuan, schwarzkopf mension

Normal saçlar için saç ve vücut şampuanı

Çift kullanım sağlaması nedeniyle oldukça pratik olan saç ve vücut şampuanı, pH dengesi sayesinde saçlarınıza gösterdiği ilgiyi vücut derinize de sağlar ve nazikçe temizler.

İçeriğindeki pantenol saçlar için özel bir bileşendir ve saçınıza sağlığıyla birlikte gücünü kazandırır. Mentol içeriği ise kafa deriniz üzerinde etki eder, ferahlık ve canlılık hissini gün boyu korumanızı sağlar. Swarzkopf 3D mension şampuan içerdiği kafein sayesinde ayrıca kafa derinizi uyarıp dolaşımı arttırarak, saç köklerinizin beslenmesini saçlar ve saçlarınızı canlandırır.

Yağlı saçlar için derin temizleme şampuanı

15 saniyede saçlarınızdaki birikmiş ve inatçı tüm kir ve kimyasal kalıntıları temizleyip capcanlı saçlar elde etmenizi sağlayan bu ürün, yağ katmanlarını da temizleyerek saçlarınızı yumuşaklığı kaybolmadan temizler.

Kepek önleyici şampuan

Saçınızı yeni baştan yapılandıran bu ürün birinci adımda kepekleri gözle görülür şekilde saçlarınızdan uzaklaştırır. Keratin içeriği saçlarınızı onarıp güçlendirir, çinko protein ise etkili ve hassas şekilde kepeklerden saçlarınızı arındırır. Allantoin bileşeni ise kepekli saçlarda görülen kaşıntı, kızarıklık gibi sorunları önler.        Dökülme önleyici şampuan ise serinin bir diğer ürünü olup 24 haftalık bakım sürecinde dökülmeyi önler.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir