Saç ekimi sürecinde yapılması gerekenler neler?

Hastaların herhangi bir saç ekimine engel teşkil edecek hastalığı olmadığı anlaşıldıktan sonra bu hastalara rahatlıkla saç ekimi yapılabilir ve herhangi bir komplikasyon yada istenmeyen bir olay beklenmez.,mesela bir kontrolsüz şeker hastası düşünelim, hasta tedavisini düzenli kullanmıyor vesaire, saç ekimi yaptırıyor. Saç ekimi esnasında bir sıkıntı yaşamaz ama ekimden sonra saçlarının bir kısmı çıkmaz hasta böyle bir sıkıntı yaşayabilir.saç ekimi süreci, saç ekimi yapımı, saç ekimi fiyatları

Saç ekiminde bunun gibi bir takım insanların alerjik bünyeleri vardır onlar çok güzel değerlendirilir yurtdışında da olsa. Saç ekiminin onun dışında bu şartlar oluştuktan sonra yapıldıktan sonra insanlara ne kısa vadede ne de orta yada uzun vadede herhangi bir sıkıntı, herhangi bir komplikasyon, yan tesir oluşturması mümkün değildir;çünkü çok basit ve açıkçası yüzeysel bir operasyon haline geldi. İnsanlar çok konforlu bir biçimde, hala inanamıyorlar saç ektirdikten sonra, ağrılarının olmayacağına, yüzlerinin şişmeyeceğine, yaz aylarına bile geldiklerine alınlarında bir şişlik olmayacağına, hiç bir tane ağrı kesici almayacaklarına hastalar inanamıyorlar.

Saç ekimi yaptırmak isteyen kişilere telefonlarda söylense de, televizyonda da söylense de, onlar ancak başka hastaları gördükleri zaman, onları sordukları zaman doğru olduklarını görüyorlar. sonuçta insan çok basit bir şeyden bile ağrı kesici alabiliyor. örneğin diş operasyonu. ama saç ekiminde işlem o kadar ağrısız bir halde ki hastaların bir çoğu tek bir ağrı kesici dahi almıyorlar.

Saç ekiminde hastalar çok rahat, çok konforlu bir kaç gün geçiriyorlar. referanslar saç ekiminde çok önemlidir. bir hastanın bir hastayı görmesi yada herhangi bir şeyi bir diğerinin görmesi çok önemlidir. referans aslında kliniklere gitmek gerekmiyor. çünkü artık türkiye’de o kadar çok fazla saç ekimi yapılıyor ki, dünyanın dört bir tarafından insanlar geliyor. gerek ortadoğudan gerek avrupadan, artık insanlar avrupadan insanlar kliniklere göre insanlara göre refere edilebiliyor.,o insanların telefonları verilebiliyor.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir