Paintball Oynamak Ne Kadar Zor?

Strateji ve beceri yeteneğine dayalı olarak oynanan bir savaş oyunudur. Özel olarak üretilen havalı silahların fırlattığı boya topları ile birbirlerini vurmaya çalışan iki takımın savaşması ile oyun oynanır. Dünyada ve ülkemizde hızla yayılmaya başlamıştır. Kişinin ellerindeki silahlarla birlikte diğer takımın oyuncularını vurmakla göreve başlanır. Adrenalinin ve korkunun bir arada yaşandığı eğlenceli bir oyun türüdür. Oyunda bulunan tüm askerler yeteneklerini göstererek savaşmak zorundadır. Karşı taraftan mermi yiyen asker oyundan atılır. Oyun bu şekilde devam eder. Oyunu sevenler ve tutkunları için ise turnuvalar düzenlenmektedir. Özellikle Ulusal ve Uluslararası Paintball Federasyonlarının bulunması oyunun ciddiyetini artırmaktadır. Kişilerin kendilerini göstermeleri için becerilerine göre turnuvalara katılabilmektedirler. Beykoz Paintball firmasına başvurarak hem eğlencenin tadını çıkartabilir ve bu heyecanınızı turnuvalara katılarak katlayabilirsiniz. Bu oyunda oyuncuların kullandığı kıyafetler sağlıkları ve güvenlikleri açısından oldukça önemlidir. Firmamız tarafından bu kıyafetler temin edilmekte ve olabilecek tehlikelerin önüne geçilmektedir. Gazlı silahlardan fırlatılan boya topları ise belli zaman sonra kendiliğinden kaybolmaktadır. Bu şekilde üretilen bu ürünler hem doğaya hem de kişiye zarar vermeden eğlencenin tadını çıkartmanızı sağlar.paintball oynamak, paintball oynama zorluğu, paintball zor mu

ÖNCEDEN BİLİNMESİ GEREKEN TATTİKLER NELERDİR?

Oyunda daha çok başarılı olmak için birtakım taktikler bulunmaktadır. Bunları önceden bilmeniz oyun içindeki başarınızı ikiye katlamaktadır. Oyunda nasıl hareket etmeniz gerektiğini, nerde nasıl bulunmanız gerektiğini bilmek olumlu etki edecektir.

  • Hareket halinde bulunmak
  • Koruma ve saldırı noktalarını analiz etmek
  • Sahanın şekline göre mevzilenmek
  • Elinizdeki silahınızı önceden tanımak
  • Kahramanım egosundan kurtulmak
  • Takım çalışması yaparak plan kurmak
  • Planınıza sadık kalarak bunun üzerine iletişim halinde olmak
  • Hedef al, ateş et

Paintball sahaları özellikle İstanbul ve çevresinde oldukça yoğundur. Burada farklı aktiviteleri de deneyebilir hafta sonlarınızı dolu dolu geçirebilirsiniz. İstanbul Paintball firması sizlere tüm hizmetleri ile yardımcı olmaktadır. Doğallığında tadını çıkartabilir, şehrin gürültüsünden uzak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. İlk defa gidenler tereddütte kapılmadan gelebilirler. Profesyonel ekibimiz tarafından bu acemiliğinizi unutacaksınız. Samimi ve güler yüzlü çalışanlarımız sizler için gerekli tüm bilgileri ayrıntıları ile beraber aktarmaktadır. Oyunu ister gündüz isterseniz gece oynayabilmeniz mümkün. Gece oyun için gerekli ışıklandırmalarımız mevcuttur.

TEMEL BİLGİLER VE İPUÇLARI

Oyunun temel bilgilerini ve ipuçlarını öğrenerek deneyim kazanabilir ve bilgilerinizi artırabilirsiniz. Bilinmesi gereken bilgi ve ipuçlarını şöyle anlatabiliriz. Takım dağıtımı: Takımların belirlenmesi yapılmalı ve oyunu bilen ve bilmeyenleri adil bir şekilde dağıtmalısınız. Oyun içindeki sınırlarınızı belirlemek: Her oyuncu durması gerektiği noktayı belirlemek için gerekirse saha içerisinde tur atmalıdır. Ve hangi senaryoyu uygulaması gerektiğini bilmelidir. Amaç doğrultusunda ilerlemek: Oyunun amacını bilinmeli ve görevler başarılı bir şekilde tamamlanmalıdır. Zaman: Verilen görevlerin belli bir süresi bulunmaktadır. Bu süre içerisinde puan toplayarak karşı taraftan üstün olabilirsiniz. Başlangıç: Oyunun başlaması takım hakeminin düdük sesi ile başlamaktadır. Vurulan oyuncu: Oyunda vurulan oyuncunun “vuruldum” diyerek diğer oyunculara haber vermesi gerekir. Hakemin yanına dönerek oyuna tekrar başlamak için beklemelisiniz. Zafere ulaşmak: Oyundaki görevlerin yerine getirilmesi ile zaferi kazanmış olursunuz. Eğer görevler yerine getirilmemişse oyundaki süre içerisinde toplanan puanlar hesaplanarak kazanan hangi takımsa o belirlenir. Güvenlik kuralları sayesinde de müşterilerimizin oyunlarını sağlıklı bir şekilde oynamalarını sağlamaktayız. Verilen maskenin çıkartılmaması, hedef almadan ateş etmemesi, beş metreden yakın mesafeden ateş edilmemesini de güvenlik kuralları olarak sıralayabiliriz. Eğlenceli spor oyununu oynarken tüm güvenlik ekipmanları da Paintball Fiyatları içerisine dâhildir. Bunların yanı sıra tuvalet ihtiyaçları, içecek ikramlıkları firmamız tarafından sunulmakta ve ücretlere dâhildir. Aynı zamanda piknik yapabilmeleri için doğal alanlarımızda mevcuttur.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir