Özgür Giyim Tarzını Yakala

Kadın için rahat olmak her platformda kendini gösterebilmeyi iyi bilmektir. Herkesin beğenip kullandığı kıyafetler yerine kimsede olmayan ve siz de olduğu için kıskanılan görünümler elde etmek herkesin harcı değildir. Zevkler sadece görüne yüz olan kıyafetlerde yansıtılmaz. Biraz da bilerek seçici olarak almak kıyafette öne çıkmayı göstermektedir.  Özgür tarzınızı gösterebilmek için her zamanki olduğunuz kadar doğal olmalısınız. Siz ne kadar süslü ve çarpıcı giyinirseniz o kadar itici olduğunuzu bilmeniz gerekir.giyim tarzı, giyim tarzını yakala, özgür giyim tarzı

Tesettür Giyimde Tunik Kullanımı

Tesettür giyimde tunikler ile yapılan kolay kombinler oldukça şık durmakta. Üzerinize giyeceğiniz uzun bir model diz altında biten sınırlaması ile dar pantolon kullanmanıza olanak sunmaktadır. Dar paçalarda kıvrılarak kullanılabilen tasarımlar tarzınıza göre ayakkabı modeli ile kullanılabilir. Tunikler genellikle geniş kesim olsa da yine de vücut hatları ile orantılı çizgileri taşımaktadır. Önden bol düğmeli olan modeller bu seneyi taçlandırırken kış için deri detaylı ve omuzları şal örtülü modeller de yok değil. Metal düğmelerden ziyade otantik tarzlı alacalı koyu renkli düğmeler gömlekte farklı bir hava yaratmaya yetmiştir. Her rengi içine alabilen tasarımlarda kollar katlanarak sabitlenen düğmeler ile açılmaya uygun planlanmıştır. Bu modelleri kullanmak için kilonuz hiç önemli değildir.

Kış Geldi En Yeni Hırka Modelleri Şimdi Vitrinlerde

Hırka denilince artık upuzun ve ayaklara kadar inen hırkalar düşünülüyor. İçerde ve dışarda kullanılmaya uygun tasarlanan hırkalar şimdi en yeni modellerini çıkarmış durumda. Likralı penye ve yünde üretimi yapılan kolay seçenekler her an kullanmanız için giyip çıkabileceğiniz ürünler. Günlük olarak da iş yaşantınızda da gayet rahat olabileceğiniz ürünler dışarda baharlık montların yerini alabilecek kapasitede güzel tasarlanmış. Ayak bileklerine inen modellerin yanında yine kısa hırkalarda yok değil. Dantel detayları ile akşam vakitlerinde bile giyerek çıkabileceğiniz kısa hırkalar doldukça gösterişli. Penye olarak seçebileceğiniz hırkalarınız önden fermuarlı olursa kullanmanız daha kolay olacaktır. Herkesin alıp kullanabileceği modelleri görmeniz fikirlerinizde değişiklik yapabilir. Kapişonlu olarak dikilen bu modeller spor tarzı seven bayanlar için sıcacık ve yumuşacık bir seçim olacaktır.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir