Nikah törenleri için abiye seçimleri

Bayanların hayatında yaşayabilecekleri en özel, unutulmaz ve güzel anlardan biri de hiç şüphesiz kendi nikah törenleridir. Bu özel günde kendini daha güzel ve özel hissetmek isteyen bayanların yardımcısı olacak etkenlerden biri de nikah elbisesi seçimidir. Nikah için dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntılardan bir de elbise ya da abiyelerin rengidir. Nikah için abiye tercihi yapılacaksa dantel, güpür ve ışıltılı kumaşlar her zaman ilk tercihler arasında yer almaktadır. Sade bir nikah töreni için bile kendi nikah töreninizde en şık görünüme sahip olabilmek için yapacağınız abiye tercihlerinde ışıltı, taş, işleme, dantel gibi ayrıntılara yer vermelisiniz. Uygun abiye fiyatları ile dilediğiniz modele sahip olmanız mümkündür.nikah için abiye modelleri, nikah töreni için abiye, nikahta giyilebilecek abiyeler

Mekana göre abiye ve renk seçimi

Kır ya da bahçede yapılacak davetlerde uçuş uçuş şifon etekleri olan balık abiyeler ya da daha spor olan kısa abiye modelleri tercih edilebilir. Kır konseptine uyum sağlayacak saç aksesuarlarınız ya da çiçekli taçlarla oldukça uyumlu ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Otel konseptli ya da kapalı mekanlarda yapılacak organizasyonlarda ise güpür detaylar, ışıltılı kumaşlar, yine aynı özelliklere sahip saç aksesuarları ile oldukça asil, zarif ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kapalı mekanlar için yapılacak abiye tercihinde uzun ya da kısa modellerden istediğinizi seçebilirsiniz ancak mekana göre uzun modeller daha çok tercih edilmektedir.

Yeni abiye koleksiyonları

Arkadaşınızın nikah töreninde abiye tercih edeceksiniz canlı renklerin yer aldığı modeller arasında yer alan özel kemerli ürünler, dantel ve işleme detayları, balık etekler, iki parçalı modeller, krep kumaşlar, şifon etekler gibi pek çok çeşit yer almaktadır. Ayrıca yeni sezon abiye modellerinde etnik desenler, büyük çiçeklerin yer aldığı modeller, canlı ya da pastel renkler, payetler, işlemeler gibi ayrıntılar bulunmaktadır. Birbirinden farklı renklerde olan abiye elbiselere ise yeni yorumlar katılmaktadır. Midi boylardaki abiye elbiselerde kullanılan nakış detayları etnik trende yeni bir bakış açısı kazandırırken vücudu saran kalıplarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Abiye fiyatları tercih yapılacak model ve abiye türüne göre değişiklik göstermektedir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir