Lords Mobile Nedir?

Lords Mobile, IGG isimli oyun şirketi tarafından yazılım ve tasarım açısından geliştirilen bir video oyunudur. 2016 Senesinde bütün platformlara teker teker yayınlanan uygulamamız ücretsiz bir şekilde bütün kullanıcılara sunulmaktadır. Oyun Steam, İOS ve Android üzerinden oynanabilmektedir. ‘’APP Annie’’ isimli şirket tarafından oyuna verilen bir onur ifadesi de vardır. Bu ifade App Store ve Google Play üzerinde ‘’En Çok Hasılat Yapan Mobil Oyun’’ olarak geçmektedir. Gerçekten de bu ifadeyi sonuna kadar hak etmektedirler ve koruyabilmektedirler. Çünkü dünya çapında yaklaşık olarak 200 Milyondan fazla oyuncu bu oyunu aktif bir biçimde sürekli oynamaktadır. Bu kadar oyuncu olmasının bir nedeni ise oyunun tamamen stratejik ve düşündürme özelliğinin bulunmasıdır. Sahip olduğunuz krallık ve orduyu nereye konumlandıracağınız ve hangi savaşa yönlendirebileceğiniz bile büyük bir önem taşımaktadır. Oyunumuzun detay kısmına inecek olursak, oyun içerisinde yer alan toplamda 45 adetten fazla karakteri barındırmaktadır. Bu karakterler Çeviklik, Güçlü ve Akıllı olmak üzere üç adet özelliği ayrılırlar. Bütün kahramanların hepsi farklı özelliklere sahiptir.lords mobile, lords mobile oyunu, lords mobile nasıl oynanır

Lords Mobile Ücretli midir?

Oyunumuz tamamen ücretsiz bir indirme özelliği sunmaktadır. Mobil cihazlar üzerinden oynayabildiğimiz oyunu Google Play Store ve App Store üzerinden giriş yaptıktan sonra arama çubuğuna ‘’Lords Mobile’’ şeklinde aratırsanız direkt olarak indirme sağlayabilirsiniz. Oynaması ücretsiz olduğu kadar oyun içerisinde yer alan bazı ücretli paketlerde bulunmaktadır. Özellikle bu paketler oyun içerisinde hızlı gelişim sergilemek isteyen kullanıcıların işine yaramaktadır.

Lords Mobile Oyun Modları Nelerdir?

Oyunumuz içerisinde toplam dört adet mod vardır. Bu modlar ve özellikleri şöyle sıralanır;

  1. Koleyzum Modu: Bu oyun türü sırasında takımınız en fazla beş karakter seçmektedir. PVP modu tamamen etkilidir. Maç sonucu elde etmiş olduğunuz galibiyet veya mağlubiyet üzerine deneyim puanı kazanırsınız.
  2. Krallık Kurma Modu: PVE üzerinde kurulmuştur. Mod içerisinde yer alan kaynak, sandık ve eşyaları zar atma yöntemiyle kazanarak haritanın sonuna kadar ilerlemeye çalışmaktasınız.
  3. Labirent Modu: Karşınızda bulunan Canavarı yenmeniz gerekmektedir. Bu canavarı yendikçe sizlere yeni bir koridor açılır ve sonucunda güzel ödüller edinirsiniz.
  4. Kahramanlar Modu: Bu mod üzerinde oyuncular karşı karşıya gelerek savaşmaktadırlar. 1v1 olarak da adlandırabiliriz.

Lords Mobile Nasıl İndirilir?

Lords Mobile sadece Android ve İOS kullanan kullanıcılar için tasarlanmamıştır. Amazon, Windows ve Microsoft içinde hizmet vermektedirler. Oyunu oynamak için herhangi bir platform üzerinden oyun mağazasına girerek ‘’Lords Mobile’’ adı altında uygulamayı indirirseniz direkt olarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir