Lazerle Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş kliğininde kullanılan diş beyazlatma yöntemleri nelerdir? Diş beyazlatma fiyatları ne kadardır? Dünyada insanlar görünümlerine ve sağlıklarına oldukça önem veriyor. Dişler hem sağlık açısından hem de güzellik açısından oldukça önemlidir. Örneğin bir insan güldüğünde dişleri belirir. Dişlerin beyaz olması tüm etraftaki insanları etkiler. Fakat dişler bakımsız ve sararmış bir şekilde olduğu takdirde bu insanın etrafındaki bireyler hoşnut olmayacaklardır. İnsanlar artık çevresindeki bireyler tarafından sevilebilmek için ağız ve diş sağlığına oldukça önem veriyor.

Dişlerini uzun zaman hiç fırçalamayan ve ağız bakımına dikkat etmeyen bir insanın dişleri sararır ve oldukça zor bir şekilde tekrar beyazlar. Hem doğal yöntemler ile hem de bitkisel yöntemlerle diş beyazlatma yapılabilmesi mümkündür.

Diş beyazlatma ücretleri

Diş beyazlatma tıpta iki tipte yapılmaktadır. Birincisi lazer teknolojisi, diğeri ise halojen ışıktır. Bu iki farklı yöntemde diş beyazlatma fiyatları aynı değildir. Lazer teknolojisi kullanılarak yapılan diş beyazlatma tedavisi ücreti 850 liradır. Halojen ışık teknolojisi ile yapılan diş beyazlatma tedavilerinin fiyatı 700 liradır. Diş beyazlatma yapılmadan önce diş hekimi tarafından özel ön muayene yapılmaktadır. Ağız durumu incelendikten sonra diş beyazlatma tedavisi uygulanmaya başlanır. Diş hekimi kontrolünde diş beyazlatma tedavilerinde %95 pozitif sonuçlar alabilirsiniz. Bir çok sayı da sanatçı diş beyazlatma tedavileri ile dişlerini beyazlatmıştır. Özel kliniklerde yapılan muayeneler de diş beyazlatma tedaviler daha çok pahalı olabilir. Fakat bu tedaviler genellikle lazer ile gerçekleştirilir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir