KIZILCIHAMAM NAKLİYAT FİRMALARI

Kızılcıhamam’da çok eski tarihlerden itibaren Kızılcıhamam Nakliyat Firmaları faaliyet göstermektedir. Firmamız Şehir içi ve Şehir dışı taşımacılık alanında çok önemli işlere imza atmıştır. Taşımacılık işlemlerinde yani nakliyat sektöründe Avrupa standartlarında işler yapılmaktadır. Firmamızda çalışan personel oldukça kaliteli olup, her biri titiz seçimler sonucunda firmamızda işe başlamışlardır. Ayrıca her çalışanımız sigortalı olarak çalışmaktadır. Nakliyat sırasında her hangi bir olumsuz durum ile karşılaşmamak için sigorta işlemi titizlikle yapılmaktadır. Kızılcıhamam nakliyat firmalarının tüm araçları kapalıdır. Araçların içerisinde mobilyalar olacağından kasalar özel olarak çelikten yapılmıştır. Yani firmamıza ait tüm araçlar siz değerli müşterilerimize daha kaliteli işler vermek için özel olarak taşıma işlemi için tasarlanmış araçlardır.kızılcahamam nakliye, nakliye firmaları, nakliye firması ile taşınma

Nakliyat işlemleri ne zaman gerçekleşirse gerçekleşsin yapılan taşımacılık işlemlerin hepsinde standart olarak 1 araç ve taşımaya yetecek kadar personel gönderilmektedir. Bu personellerin iççinde mutlaka marangoz ustası ve su tesisatı konusunda bilgili olan birer personel de gönderilmektedir. Kızılcıhamam Nakliyat tüm ayrıntıları en ince detayına kadar düşünmüş ve ona göre personel ve nakliyat için gerekli ekipmanları bulundurmaktadır. Bu kadar titiz ve disiplin çalışan bir firma olmamıza rağmen siz değerli müşterilerimizin içlerinin daha rahat etmesi için tüm eşyalarınıza sigorta yaptırmaktayız. Nakliyat sırasında herhangi bir olumsuzluk olması durumda sorun ne olursa olsun sorumluluğu üzerimize alarak, sigorta işleminden faydalanmanızı sağlamaktayız.

Firmamız Kızılcıhamam Nakliye firması olup, bu konuda yeterli donanıma ve yetkiye sahiptir. Nakliyat firmalarında olması gereken k3 yetki belgesi, marka tescil belgesi firmamızda bulunmaktadır. Ayrıa Türk Standartları Ensititüsünün tüm kurallarına uygun şekilde iş yaptığımızı ispat eden ISO belgesi de firmamızda mevcuttur. Bizi ziyaret ederken firmamızın yetki ve güvenlik belgeleri ile ne kadar resmi bir kurum olduğunu bilmenizin yararlı olduğunu düşünmekteyiz. Firmamız ile çalışın ya da çalışmayın fark etmez. Ama siz değerli müşterilerimiz mutlaka şunun farkında olmalısınız. Yaşam alanı olan evlerinizin eşyaları sizler için ne kadar değerliyse bizler için de o kadar değerlidir. Nakliyat firmaları ile anlaşmadan önce firmayı mutlaka ziyaret etmeniz ve güvenirliği konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir