KARTVİZİT PROMOSYON BELLEKLER

Satışları arttırmanın yolunun iyi ve bol miktarda yapılan reklamdan geçtiği bilinen bir gerçektir. Ürün ve mağaza sahipleri kendi adlarını ve mağazalarının adlarını duyurmak için ellerinden geleni yapmakta ve zaman zaman bu uğurda çeşitli masraflar altına girmektedirler. Bunların başlıcaları arasında promosyon ürün dağıtma gösterilebilir. Ürün sahipleri kendi logolarının veya mağaza isimlerinin, telefon numaralarının da basılı olduğu çeşitli promosyon ürünlerle tanıtımlarını yapmaya çalışırlar.promosyon kart usb bellek, usb bellek tercihi, promosyon amaçlı usb bellek

Promosyon ürünler arasında belki de en değerlilerinden biri promosyon usb belleklerdir. Günümüzde hemen hemen her kişinin vazgeçilmezi olan usb bellekler özellikle de promosyon olarak verildiğinde ürün sahibinin değerini bir kat daha arttırır. Bu belleklerinde onlarca çeşidi vardır. Tahta, plastik ve metal malzemeden yapılabilmesinin yanında küçük oyuncaklar şeklinde, kalem şeklinde ve de kartvizit şeklinde olanlarına rastlamak da mümkündür. Kartvizit şeklindeki promosyon usb bellekler bir taşla iki kuş vuruyor denebilir çünkü hem müşteriye hediye usb vererek müşteriyi etkilenmekte hem de kartvizitteki bilgiler sayesinde mağaza ve üreticinin daha akılda kalıcı ve daha kolay ulaşılabilir olması sağlanmaktadır. Kullanım itibariyle de son derece kullanışlı ve de hoş görünümde olan kartvizit usb’ler sıradan standart modellere oranla bir adım daha öndedir.

Kartvizit üzerinde ürünün fotoğrafı, mağazanın adı, fotoğrafı, adresi, mağaza sahibinin iletişim bilgileri yazılarak müşterinin bu promosyon usb belleği her kullandığında aklında mağazanın da gelmesi sağlanabilir. Bu da elbette daha fazla müşteri ve kazanç anlamına gelir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir