İz Bırakmayan Karın Germe Estetiği Nasıl Yapılır?

Tüm kadınlar muhteşem bir vücuda sahip olmak ve her zaman bakımlı görünmek ister. Fakat bazı durumlar bayanların bu isteğine karşı koymaktadır. Özellikle karın sarkması ve karın kaslarının gevşemesi vücudun belli deformasyonlara maruz kalması ile ortaya çıkmaktadır. Bu deformasyonlara, zamanla fazla kilo alıp geri verme, doğum, ilerleyen yaşa bağlı sarkmalar ve sporsuz bir hayat neden olabilmektedir. Sağlık sektöründeki ilerlemeler ile birlikte tüm bu deformasyonlar izsiz şekilde yok edilebilmektedir.karın germe, karın germe estetiği, izsiz karın germe estetiği

 Özellikle gelişmiş klinik ve deneyimli uzmanlar sayesinde yaklaşık olarak 3 saat süren operasyonlar sonucunda daha mükemmel vücuda sahip olabilmek mümkündür. Nişantaşı karın germe estetiği yapan pek çok merkezde olduğu gibi kişi, operasyon sonucunda hastanede yatmadan kısa süre içerisinde günlük yaşamına dönebilmektedir. Karın germe estetiği, göbek üzerinde bir delik yardımıyla deri ve yağ tabakasının kaldırılarak, iç karın kaslarının birbiriyle bütünleşme işleminden oluşmaktadır. Bu sayede karın istenilen şekilde kendisini toparlamaktadır. Bu işlem yapılırken karın bölgesine High Definition işlemi uygulanarak, vücuda form verici ve hatları belirginleştirici uygulamalar da yapılmaktadır.

 İz Yapmayan Karın Estetiğinin Avantajları Nelerdir?

 Bu operasyonun en büyük ve önemli avantajı, vücutta herhangi bir yara ve operasyon müdahale izi bırakmamasıdır. Bu avantajın dışında, operasyonun kısa sürede cevap vermesi ve iyileşme sürecinin oldukça kısa süre olması da bayanlar için ekstra bir avantaj olarak görülmektedir.

 Karın Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

 Operasyonda uygulanacak teknikler kişinin karın kaslarına ve yaş durumuna göre değişmektedir. Fakat karın germe estetiği karın bölgesinden şikayetçi olan ve gevşemiş bir deriye sahip 18 yaşını geçmiş tüm bayanlar için uygulanabilir.

 Operasyon Öncesinde ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 Operasyon öncesinde mutlaka operasyonun yapılacağı klinik çok iyi şekilde araştırılmalıdır. Nişantaşı karın germe estetiği yapan klinikler şeklinde araştırmaları daraltarak, hasta yorumlarını mutlaka dikkate almak gerekir. Ayrıca Nişantaşı karın germe estetiği yapan hekimler gibi araştırmalarınızı detaylandırmanız oldukça önemlidir. Operasyonu geçireceğiniz kliniğin tüm sağlık koşullarını taşıması da sağlıklı işlem açısından dikkat edilmesi gereken bir husustur. Operasyon sonrasında doktor tavsiyeleri dikkate alınarak gerekli uygulamalar yapılmalıdır. 3. kişi tavsiyeleri üzerine kesinlikle işlem yapılmamalı ve operasyon bölgesine müdahale edilmemelidir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir