İstanbul Ameliyatsız Göğüs Büyütme Estetiği

Her geçen gün kadınlar arasında oldukça yaygınlaşan ve birçok kadının da istemiş olduğu estetik operasyonlar arasında göğüs büyütme işlemi de bulunmaktadır. Kadınlar için daha dişi ve kadınsı bir görünüm yaratan göğüslerin küçük olması veya sarkık olması birçok kadının depresyon sebebi olmaktadır. İstedikleri göğüs boyutlarına veya şekline sahip olmayan birçok kadın artık göğüs büyütme estetiği gerçekleştirmektedir.ameliyatsız göğüs büyütme, göğüs büyütme estetiği, ameliyatsız göğüs büyütme estetiği

Bilindiği üzere göğüs büyütme estetiği denildiğinde akla ilk gelen şey silikon olmaktadır. Silikon göğüs büyütme için en çok kullanılan madde olup ameliyat ile gerçekleşmektedir. Son yıllarda kadınların oldukça ilgisini çeken bir diğer göğüs büyütme işlemi de yine ameliyat ile gerçekleşen yağ enjeksiyonlarıdır. Ancak maalesef birçok kadın da ameliyat olmaktan ve anestezi altına yatmaktan korktuğu için göğüs büyütme ameliyatlarına girememektedirler. Bu kadınlar için ise artık gelişmiş teknoloji sayesinde İstanbul ameliyatsız göğüs büyütme estetiği gerçekleşmektedir. Ameliyat olmadan gerçekleşecek olan bu estetik ise göğüs altına yerleştirilen dolgu maddesi ile gerçekleşmektedir.

Kimler ameliyatsız göğüs büyütme estetiği olabilir?

Göğüslerinin boyutlarından ve şekillerinden memnun olmayan ve rahatsız olan kadınlar, göğüslerinde hafif bir sarkma gerçekleşen kadınlar, göğüslerinde birkaç beden büyütme gerçekleştirmek isteyen kadınlar ve göğüslerinde dirilik meydana getirmek ve dolgunluk oluşturmak isteyen kadınlar ameliyatsız göğüs büyütme estetiği yaptırabilirler. Ancak göğüslerindeki sarkma önemli boyutlara ulaşmış ise ameliyatsız göğüs büyütme estetiği bu durum için pek yeterli kalmayabilir. Ameliyat sırasında gerçekleşecek olan anesteziden altına yatmaktan korkan, ameliyat sonrası iyileşmesi süresinden ve yan etkilerden çekinen kadınlar için ameliyatsız göğüs büyütme estetiği muhteşem bir fırsat olmuştur.

Estetik nasıl yapılır ve kalıcı mıdır?

Birçok kadının tercih etmiş olduğu İstanbul ameliyatsız göğüs büyütme estetiği göğüslere lokal anestezi uygulanarak gerçekleşmektedir. Yaklaşık olarak 30 ile 60 dakika arasında gerçekleşecek olan bu estetik operasyon oldukça ince olan bir iğne ile göğüslerinize Aqua filling adı verilen dolgu maddesinin verilmesi ile gerçekleşmektedir. İşlemden kısa bir süre sonrasında hemen farkı görecek olan hastalar için bu işlem aynı zamanda 5-8 sene arasında değişkenlik göstermek üzere kalıcı olmaktadır.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir