İmplant İstanbul’ da Nasıl Uygulanır?

 

İmplant İstanbul da yapılacak olan uygulamalar diş hekiminizi seçmenizden ve implant uygulaması konusunda planlamaların yapılmasından sonra aynı gün içinde uygulama yapılabilmektedir. İmplantlar gerçek dişe en yakın titanyumdan yapılan ve hiçbir reaksiyon göstermeyen protezlerdir. İmplant İstanbul herhangi bir rahatsızlığı olmayan, ağzında diş eksikliği olan belli bir yaş üstü herkese uygulanabilir. İmplant tedavileri her daim her şekilde uygulanabilmektedir. Estetik açıdan kaygı taşıyan kişiler rahatlıkla implant uygulaması yaptırabilir.

İmplant İstanbul tedavileri, implant uygulaması, implant İstanbulBu uygulama da sağlam dişlere kesinlikle zarar verilmemektedir. Önceki yıllarda diş eksikliği yaşayan kişilerde köprü uygulaması yapılmaktaydı. Yapılacak olan köprü uygulamasında belli dişlerin ön ve arka kısımlarında aşındırma işlemi yapılarak köprü yapılmaktaydı. Köprünün sağlam bir şekilde oturtturulabilmesi için yan dişlere köprü ayağı için zarar verme işlemi yapılıyordu.  Yani tek diş yapılacağı yerde 3 diş birden işlem görüyordu. Ama gelişen çağın ve gelişen teknolojinin yeni uygulaması olan implant İstanbul sayesinde yapılan tek diş uygulaması sayesinde ağızda bulunan hiçbir dişe zarar verilmemektedir. Bu uygulamada suni kök ve titanyum malzemelerden yapılmış olan ek sistemler kullanılmaktadır. İmplant yapılmadan önce kişide implanta mani olacak herhangi bir rahatsızlığın olup olamadığı bilinmelidir. Çene kemiklerinin implantı ne derecede tutabileceği de oldukça önemlidir. Protezlerin yerleştirilme işlemleri ise hekimin seçeneklerine göre değişebilir.

Bazen hekimler protez için beklemeyi tercih eder. Bazen de belli bir süre beklemeyi tercih etmektedir. Tedavi olacak olan hastalar huzursuzluk ve aklına yatmayan konularda tedirginlik hissediyor ise diş hekimi ile olabildiğince açık konuşmalı ve kendi rahatlatarak bu tedaviye başlamalıdır. Protez kullanan hastalar da ise bu protezleri sabitlemek için implant uygulamaları yapılabilir. Oldukça da sağlıklıdır. İmplant İstanbul tedavileri kişilere estetik açıdan güzel bir gülüş ve özgüven kazandırmaktadır. Gülüşlerini saklayan herkesin yaptırabileceği olan bu uygulama eskiye nazaran daha uygun fiyatlara yapılmaktadır. Hatta bazı hekimler bu konuda taksit uygulamaları da yapmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde maddi açıdan kendinizi yormadan ve üzmeden sağlıklı bir ağza, güzel gülücüklere ve ışıltılı bir yüze sahip olmak oldukça kolaydır.

 

 

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir