Göğüs Estetiğinde Yenilik

Her sektörde olduğu gibi estetik sektöründe de yapılan yenilikler ile birlikte, göğüs estetiğinde yenilikler kendini göstermektedir. Elbette ki uzun süreli ve kalıcı çözümler üreten Bakırköy estetik merkezi, kullandığı protezlerin kaliteli olması durumunda ömür boyu vücutta kalmasını sağlayabilmektedir. Bazı estetik merkezlerinin tercih ettiği kalitesiz protezler (silikonlar ) sonrasında maalesef 5- 10 yıl aralığında değişimlere gerek duyulmaktadır. Bunun için tercih edilen protezin kalitesi ve günümüz şartlarına uygun olması gerekmektedir.göğüs estetiği, göğüs estetiği yaptırma

Vücuda uygun protez seçimi

Örneğin; küçük göğüslere sahip olan bayanlarda bir tedirginlik vardır. Büyütme operasyonu istiyorum, fakat ya istediğimden daha büyük olursa? Bu durum gerekli test ve muayene sonucu yapılmaktadır. Böylelikle vücudun taşıyabileceği ve orantılı olabilecek bir protez modeli tercih edilmektedir. Bunun için her hangi bir sorun teşkil etmemesi oldukça yüksektir.

Nasıl bir model tercih etmeliyim?

Elbette ki göğüs estetiğinde yenilik kapsamında 2 ayrı ana grup altında protez modelleri bulunmaktadır. Burada kişinin istediği model kadar doktorun tavsiye ettiği ürün de önemlidir. Eğer ki yuvarlak bir göğse sahip olmak istiyorsanız, yuvarlak protez modeli eğer ki anatomik bir görünüm olsun istiyorsanız, damla yuvarlak modeli tercih etmeniz gerekiyor. Bu iki model arasında ki fark ise şöyledir.

  • Yuvarlak protez; dikey ve yatay çapı birbirine eşit olarak tasarlanmıştır
  • Anatomik protez ise dikey çapı, yatay çapa göre biraz daha uzun olarak, aşağıya doğru kendini göstermektedir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir