Göğüs büyütme estetiği ücretleri ne kadar?

Kadınlar için meme anneliğin bir simgesi olmasının yanı sıra kendilerine bir cazibe, öz güven katan bir organdır. Bazı kişilerde meme dokusunun gelişmemesi durumunda öz güven eksikliği, psikolojik ve sosyal baskılar hissedilebilmektedir. Bunun için göğüs büyütme estetiğine başvurulmaktadır. Göğüs büyütme kişinin kendisine daha çok güven duymasını, kişini kendine olan sevgi ve saygısının daha da artmasını ve güveninin artmasını sağlar. Bu yüzden göğüs büyütme estetiği çok tercih edilen ameliyatlardan birisidir.göğüs büyütme estetiği, göğüs büyütme ücretleri

Göğüs büyütme operasyonu gerçekten etkili midir?

Meme protezi ameliyatı olan kişilerde özgüven ve kendine olan saygı artışı görülmektedir. Kişinin vücut imaj algısı artmaktadır. Meme büyütme ameliyatı farklı yaşlarda farklı vücut yapılarında ve farklı meme ölçülerine sahip hastalarda uygulanabilmektedir. En önemli ihtiyaç ise fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı kişilerde uygulanmasıdır. Meme ameliyatı öncesi doktorunuza önceden geçirmiş olduğunuz hastalıkları ve ya o an hala sizde bulunan hastalık varsa bunu doktorunuzla paylaşmanız daha sağlıklı bir ameliyat geçirmenizi sağlayacaktır. Her ameliyatta olduğu gibi meme ameliyatında da hastalar gerçekçi bir beklenti de olmalıdırlar. Total mükemmellik hastalar tarafından beklenmemelidir. Eğer hastada bariz asimetri, çatlak izleri ve birbirinden uzak meme uçları bulunmakta ise protez takıldıktan sonrada bu hastada devam edecektir. Bu sebepten dolayı göğüs büyütme ameliyatı olmadan önce doktorunuzla bu konuları en ince ayrıntısına kadar konuşmanız gerekmektedir. Peki, göğüs büyütme estetiği ücretleri ne kadardır.

Göğüs büyütme ameliyatı fiyatlarını ne etkilemektedir

Göğüs büyütme ameliyatı için önceden sadece zengin kısım bu ameliyatı yaptırabilmekteydi. Eskiden göğüs büyütme estetiği ücretleri pahalıydı fakat teknolojinin gelişmesi ile bu durum ortadan kalktı. Gelişen teknoloji ile silikon fiyatları ucuzladı. Her kesimden insanlar göğüs estetiği için silikon taktırabilmektedir. Fiyatı belirleyen en önemli özellikte seçilen silikonun çeşididir. Tuzlu su içeren meme protezinin mi yoksa jel dokulu meme protezinin seçilecek olması ameliyat fiyatını belirleyen en önemli etmenlerdendir. Uygulamayı yapacak olan kliniğin kalitesi ve operasyonda kullanılacak olan anestezinin markası ve miktarı da meme büyütme ameliyatının ücretine etki eden faktörlerden birisidir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir