Fermuar Detaylı Şık Tunikler

Tesettür giyim dediğinizde ilk akla gelen kıyafet ya da parça hangisidir? Elbette ki dış giyim olarak ilk akla gelenlerden birisi tunik modelleri oluyor. Bunun yanı sıra elbette ki eşarp ve şal modelleri tamamlayıcı ürünler olarak tanımlanıyor. Sizlere bu yazımızda, tesettürlü bayanlarımızın oldukça fazla tercih ettiği tuniklerden olan fermuarlı tunik ürünlerinden bahsederek yardımcı olacağız.

Rahat kesim fermuarlı

Daha rahat bir giyim için ve vücut hatlarınızı belirgin hale getirmemek üzere bu ürünlerden seçimler yapabilirsiniz. Astarlı ya da astarsız olarak bu ürünler tercih edilebilmektedir. Yine sade seçimleriniz olabileceği gibi dijital baskılara sahip olan otantik görünümlü tunik çeşitleri de günümüzün seçimleri arasında yer alıyor.fermuarlı tesettür tunik, tesettür tunik modelleri, fermuar detaylı tesettür tunikler

Asimetrik kesim tunik modelleri

Kesim detayları ile daha farklı tarzı yansıtan asimetrik kesimli modeller, yine şık fermuar aksesuarları ile modernize edilmiştir. Yaka kesim detayı, hakim, balıkçı, sivri, bisiklet olurken yine broşlu yaka seçenekleri de bazı kıyafetler için uygun olabilmektedir. Salaş giyim için de triko modelleri genel olarak tercih ediliyor diyebiliriz. Elbette ki simetrik kesim detaylarına sahip olan fermuarlı tunik de sizlerin tarzınızı yansıtabileceği için sektörde öncü firma ya da marka tarafından satın alınabilir.

Otantik tunikler

Desenleri ile otantik bir tarzı yansıtan buy modeller daha çok canlı renklerden üretilmektedir. Bir alternatif olarak, bordo üzerinde çiçek desenlerine yer verilmiş üründen bahsedebiliriz. Normal kesim bel altı olurken, yan kısımlarında sallanan şifon kumaşlarda farklı bir tarzı yansıtmaktadır. Yan tarafta kendini gösteren ve diz altına kadar uzanan kumaş parçalarında da göğüs kısmında yer alan çiçek desenleri yer alabilmektedir. Tabi ki uç kısımlarında kullanılabilecek aksesuarlar da daha şık bir tasarımı ortaya koyabiliyor.

Şifonlu kilim desenli

Şifon kumaş olarak üretilen ya da bazı kısımlarında şifon detaylara yer verilmiş, oldukça renkli, otantik, kilim desenli tunik tercih edilebilir. Tabi ki yandan yırtmaçlı, fermuarlı ve düğmeli olarak tercih edilebilir. Fermuarlar sadece kolay kullanım için isteniyorsa, gizli fermuar özellikli ürünlerden tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Model, renk ve çeşitlere göz atabilmek için görselleri ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir