Davines Saç Boyası Ürünleri

1983 yılında İtalya’da bir araştırma laboratuvarı olarak kurulan Davines firması 12 yıl boyunca tanınmış saç bakım ürünleri markalarına kaliteli ürünler üretti. 12 yılın sonunda edindiği tecrübeyle 1995 yılında kendi markasını oluşturan firma uzun yıllar boyunca sadece profesyonellere yani kuaför salonlarına hitap edecek ürünler üretti. Günümüzde ise ürün çeşitliliğini artırarak bireysel kullanıcıları da hedef müşteri kitlesine katan firmanın bu sayede popülerliği artarak devam etmektedir. Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden olan Davines saç boyası ürünleri amonyak, esans ve parfüm gibi zararlı kimyasal içermeyen doğal formülleriyle dikkat çekmektedir.davines saç boyası, davines saç boyası çeşitleri, davines saç boyası fiyatları

Kuruluşundan bugüne kadar çevre bilincini önceliği olarak belirleyen firma doğayı koruma amaçlı kurulmuş bir organizasyonun üst kurulunda gönüllü olarak görev almasıyla bu durumu ispatlamaktadır. Ayrıca, yenilenebilir enerji kaynaklarının da tasarruflu bir şekilde harcanmasına dikkat eden firma ürünlerinin ambalajlarını geri dönüşüm prosedürlerine uygun olarak üretmektedir. Bütün bu özellikleriyle göz dolduran ve örnek teşkil eden firma ürünleri için geliştirilmiş muhteşem formüllerle saçların tüm ihtiyaçlarını karşılar niteliktedir.

Boyama sonrası kadife yumuşaklığında bir saç elde edilmesi sonucunu garanti eden Davines saç boyası ürünleri bu yönüyle bir saç boyasından çok daha fazlasıdır. Saçın istenen rengine kavuşmasını sağladığı gibi aynı zamanda saça ihtiyacı olan nemi veren, derinlemesine bakım yapan ve saça canlılık ve parlaklık katan özellikleriyle de tercih sebebidir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir