Dark Souls 3 İnceleme

oyun serisi, dark soul 3 , dark soul serisiOyunlardan kopamayan bir çılgınsanız ve Souls serisi gibi bir seri ile karşılaşmışsanız Dark Souls 3 eminim sizin de merakla beklediğiniz çalışmalardan biridir. Doyasıya ölmek isteyeceğiniz bir oyun olmasından dolayı kana kan bir mücadele ortamı sunan bu oyunda aradığınız aksiyonu, heyecanı ve kanı bir arada bulabilirsiniz. Lothric topraklarında gizemli ve entrikalarla dolu bir oyunun içerisinde olacağımız gibi ölümsüz bir kahraman olarak bu oyunda yer alıyoruz. Karşımıza o kadar fazla canavar çıkıyor ki bu oyunun içerisinde kaybolmanız işten bile değil. Önceki serilerde olduğu gibi bu seride de ölümsüzlüğün tadını çıkaracağınız gibi keşfedilmesi gereken haritalar ve karışık oyun düzeni ile kendinizi sürekli olarak savunma ve saldırma pozisyonunda bulacaksınız.

Yaratıklarla Dolu Dünyada Ölümsüz Olmak!

oyun serisi, dark soul 3 , dark soul serisi Diğer serilerde karşımıza çıkan pek çok düşman vardı ancak Dark Souls  serisinde resmen karşımıza canavar dünyasından örülmüş bir ağ çıkıyor. Çıldırana kadar oynayacağınız ve bir yandan da bu yaratıkları ortadan kaldırmaya çalışacağınız yeni oyunda bölüm sonunda çıkan canavarları yenmek için büyük bir stres yaşayabilirsiniz. Silahlarda büyük bir değişikliğe ve eklemelere giden yapımcılar bu bölümde elimizdeki silahlara komblolar ve büyü yapabilme gibi özelliklerde eklemiş. Bu oyun serisinde yaşayacağınız en büyük heyecan şüphesiz ki hızdan kaynaklanacak. Çünkü yaratıklarında sizin de hızınız o kadar yüksek ki adeta oyunda uçuyorsunuz.

Kendinizi Kaptırabilirsiniz!

Dark soul serinin en gözde oyunlarından biri ancak kendinizi kaptırdığınızda yavaş yavaş oyunun kendini tekrarladığını görebiliyorsunuz. Bu nedenle de arada karşımıza çıkan kestirme yollara gereksiz gözüyle baktığımız oluyor. 60 FPS sunan bu oyun genel hatları ile başarılı bulunuyor olsa da en iyi oyunlardan biri tabi ki değil. Ancak kendinizi kıran kırana bir savaşta bulabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir