Clash For Dawn Altın Silah Nasıl Yapılır?

Herkesin merak ettiği ve internette fazla bilgi olmayan bir konu ile karşınızdayız. Biraz uğraşmak gereken ve kesinlikle oyunlar içerisinde takım olmanın gereksinimlerini hissettiren bir uygulama ile karşınızdayız. Clash for dawn Altın silah yapma ve Clash for Dawn Altın Zırh Yapma konusunda yazılı, resimli ve Videolu bir anlatım yapmaya çalıştım. Umuyorumki Faydalanabileceğiniz bir içerik oluştururum. Ayrıca hatırlatmamda fayda var, Sorularınıza makalemizden cevap alamadı iseniz sitemizin alt kısımında yorum bırakarak, yaptığınız yorumu takibe alın. Kesinlikle sorunuzun cevabını bulucaksınız. Ayrıca Clash for dawn rehberi ile ilgili bir önceki yazımız, Clash for Dawn Birlik Sistemi ve KArakter Geliştirme ile ilgili olmuştur. Yazdığımız konumuzdan faydalanabileceğinizi umuyorum. Yazıyı Dahada Uzatmadan Rehbere geçelim…

Clash For Dawn Altın Ekipman Nedir?

Yazıma başlamadan Videolu anlatımı başa koydum. Bu videoyu izleyerek daha uygulamalı olarak Android Oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Android oyunlar ile ilgili neredeyse her oyuna video çekmekteyim. Diğer oyunlarımızıda görsel açıdan merak ediyorsanız, videolarımızı izlemenizi mutlaka öneriyorumclash for dawn, clash for dawn oynama, clash for dawn altın silah yapma

Clash for Dawn içerisinde itemlerde, paralı askerlerde ve ejderhalar’da seviyeler renkler ile belirtilmiştir. Birde oyunun pek bilinmeyen, elde edilmesi zor ve çok uğraşın yanında, takım olma gereksinimlerinede ihtiyaç duyacağınız bir sistem ile oynamanıza ihtiyaç duymaktadır. Yani arkadaşlık sistemi oyun içerisinde herşeyden önemlidir. Ekibiniz sağlam değilse oyunu oynamaya gerekte yoktur. Oyunları ciddiye alan arkadaşlar için bu deyimde geçerlidir.

Satır Arası Özel Bilgilendirme : Clash For Dawn Ekipmanlar arasında bu renk farklılıkları ve seviye ayırt edebilme sistemi olduğu gibi Paralı Asker sistemi ilede bunu görebilirsiniz. Paralı Askerleride Altına çevirebilmek mümkündür.

Clash for Dawn Altın Silah ve Zırh Yapma

Burada Clash for dawn içeriğinde bulunan Altın Silah yapma ve Altın Zırh yapma adına genel bilgiler bulunmaktadır. Videolu anlatımlara eklemeler yapılmış olabilir. Bu yüzden 2 rehberide dikkatli takip edin. Ayrıca eksiklerimizin olduğunu gördüğümde videolar gerek görüldüğünde videolu anlatım tekrar güncellenebilir. Ayrıca arkadaşlar anlamadığınız her konuda destek alabilmek adına konu altı yorumlarınızı eksik etmeyin.

Öncelikle Altın Zırh gibi itemlere sahip olmak için Alttaki resimde gördüğünüz Parşomen parçalarına gerek duyulmaktadır.

Clash for dawn, atlın silah parşomeni ve altın zırh parşomeni

Oyunda Altın Zırh’a çevirilen 5 parça vardır. Kask, Silah, Zırh, Pantolon ve Kemer. İsterseniz hangisinin nereden düştüğü konusunda bilgiler verelim.

Altın Kask Parşomeni Parçası : Altın Kask Parşomeni Parçaları İblis saldırısı canavalarından, 70 ve 85 seviyedekileri öldürdüğümüzde çıkma ihtimali vardır. Ayrıca seri bir şekilde kask elde etmek isterseniz, daha fazla gerçek para karşılığında yaptığınız alış verişler ile vip 10 seviyesine ulaştığınızda, 500 cevher karşılığında günde 2 adet alma şansına sahipsiniz Altın kask Parşomeni parçları’ndan.

Altın Silah Parşomeni parçası : Birlik savaşlarına katıldığımzda birlik olarak bu Altın Silah parşomeni parçaları kazanırsınız. Birlik içerisinde oyuncuların anlaşmasına göre pay edilerek yada sıra sistemine girerek Altın Silah Parşomeni Parçası elde edebilirsiniz. Ayrıca harcamalarınız ile vip 15 seviyesine ulaşırsanız, direk olarak Altın Silah Sahibi olabilirsiniz.

Altın Zırh ve Pantolon Parşomeni : Ayrıca 70 level ve üzeri bir seviyede iseniz Altın Zırh parşomeni parçası ve Altın Pantolon Parşomeni parçası yine cevher karşılığında marketten alabilirsiniz.

Altın Kemer Parşomeni : Herhalde En zor kısım kemer olarak görünmekte. Şafak Savaşı denilen bir savaş sistemi var. 2 Rakip lonca arasında olmakta. Bu lonca sistemi Irk olarakta düşünülebilir. Bu savaşta ilk 3 te yer alıyorsanız bu parçaları toplama imkanı bulabilirsiniz. Çok zor bir ihtimaldir. Tabi paranızın çokluğu bu zorluğu yenebilir. Belkide bir araba parası harcayacaksınız oyun içerisinde ilk 3 sırada bu savaşı bitirmek şapka çıkaralacak bir durumdur. Altta ise ilk 3 bitirenlerin ödüllerini görebilirsiniz.

  1. Sırada bitiren 10 Adet, 2. 5 adet, 3. 3 adet Altın Kemer Parşomeni Parçası elde etmektedir.

Altın Parça :  Bu Parşomenleri biriktirip normal parşomeni elde ettiğimizde, birde Altın parça toplamanız gerekmektedir. Üstteki resimde görüldüğü üzere bunlarda 70 ve 85 levellik iblislerden düşmektedir. Ayrıca yine markette satılmaktadır.

Clash For Dawn Altın Ekipman Nasıl Yapılır?

Altın 70 level bir ekipman için, Altın Parçası 120 Adet, Altın ekipman parşomeni (parçalar demircide birleştirilip yapılır.) ve 200 adet fatih madalyası istemektedir.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir