Bakırköy Meme Estetiğinin Fiyatları 2019

Her kadın sahip olduğu vücudun güze görünmesini ister. Fakat bu durum bazen kadınların istediği gibi olamamaktadır. Ergenlik dönemini tamamlayan her insanın göğüs büyüklüğü ideal ölçüye ulaşmamış olabilir. Özellikle hamilelik dönemi ve sonrasında göğüslerde sarkma ve zayıflama görülebilir. Bu durumu düzeltmek isteyen insanlar estetik yöntemlere başvurmaktadır.bakırköy meme estetiği, meme estetiği fiyatları, bakırköy meme estetiği operasyonu

Estetik operasyon için ergenlik döneminin son bulmuş olması ve göğüs gelişiminin tamamlanmış olması gerekmektedir. Sizler de Bakırköy meme estetiğinin fiyatları hakkında araştırma yaparak uygun bir ödeme seçeneği ile operasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Meme büyütme operasyonu teknikleri nelerdir?

Koltukaltı tekniği, göğüs büyütme teknikleri arasından üstünlüğü en yüksek olan özel bir tekniktir. Dünya genelinde bu tekniği uygulayabilen çok az cerrah bulunmaktadır. Ameliyat kesesi çok küçük olduğundan dolayı daha az ağrı ve daha hızlı bir iyileşme süreci olur. Meme ucu tekniği, yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Tekniğin uygulanma yöntemi oldukça kolaydır. Meme dikleştirme işlemi isteyen bayanlar için de kullanılan bir yöntemdir. Fakat bu teknik, meme ucu çapının küçük olduğu bayanlarda kullanılmamaktadır. Meme alt kenarı tekniği, göğüs büyültme operasyonunda kullanılan en yaygın yöntemdir. Bu yöntemde meme ucu uyuşukluğu ya da his kaybı meydana gelmez.

Ameliyat sonrasında nelere dikkat etmelisiniz?

Meme büyültme operasyonu sonrasında silikonların zarar görmemesi için oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. 6 ile 8 ay sonrasında göğüsleriniz oldukça doğal görünmeye başlayacaktır. Sütyen kullanımı bu aşamada oldukça önemlidir. Doktorunuz gerek görürse sizlere masaj tekniği önerebilir. Operasyondan 2 gün sonra günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Bakırköy meme estetiği fiyatları kolay ödeme seçenekleri ile göğüsleriniz harika görünecek.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir