Bağcılar Sürücü Kursu Fiyatları

Son yapılan son düzenlemeler ile henüz ehliyet almamış kişiler için büyük soru işaretleri oluşturan yeni ehliyet sistemi detayları ile sürücü adaylarının gözünü korkutsa da, yeterli teorik bilgi ve pratik ile ehliyet alımı mümkündür. Özellikle büyük oranda değişen ve taraflı tarafsız herkesin hem fikir olduğu şekilde zorlaşan direksiyon sınavı yetenek anlamında daha yeterli sürücüler oluşturabilmek için yapılmış bir düzenlemedir.  Bu noktada bağcılar sürücü kursu fiyatları hakkında bilgi almak ve tüm ehliyet tiplerini öğrenmek için sitemizde gezinmelisiniz.bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu bağcılar, sürücü kursu fiyatları

Stajyer sürücülük

Yapılan düzenlemelerden en çok ilgi çekeni olan stajyer sürücülük konusunda tek başına araç kullanmasının yasak olduğu yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Stajyer sürücü aldığı geçici ehliyet ile 2 yıl boyunca 75 ceza puanı sınırına tabii tutulur. Eğer sürücü 75 ceza puanını aşarsa ehliyeti iptal edilir ve psikoteknik rapor almak da dâhil olmak üzere tüm işlemler yeniden başlatılır. 75 ceza puanını aşmayan stajyer sürücüler hiçbir sıkıntı olmaksızın 2 yılın sonunda kalıcı ehliyetlerine kavuşmaktadır.

Tüm ehliyet sınıfları

Ülkemizde uluslar arası geçerliliği bulunan tüm ehliyet sınıfları şu şekildedir; A, A1 ve A1 motosiklet, B otomobil, C kamyon, D çekici, E otobüs, F traktör, G iş makinesi, H hasta ve sakatlar için özel imal edilmiş otomobil ve motosikletleri tanımlamaktadır. Tüm ehliyet gruplarının verilebildiği bağcılar sürücü kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir