Alexandrite Lazer Yapımı

Lazer epilasyon denilince akla daha çok kadınlar gelir. Çünkü kadın, yüzyıllardır bakımlı olmak kelimesi ile birlikte anılmıştır. Ancak 2000’li yıllardan bu yana bu algı içinde erkeklere de yer açılmış durumda. Peki, lazer epilasyona neden ihtiyaç duyuyoruz? Nerede ve hangi yöntemlerle yapıldığı neden bu kadar önemli? Alexandrite Ankara söylemi bize ne vaat ediyor?

Yazımızın devamında bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Lazer epilasyon,  vücudun belli bölgelerinde kendiliğinden çıkması normal olan veya genetik ya da hormonal dengesizlikler sebebiyle normalde olmaması gereken bölgelerde de kendini gösteren ve hiç kimse tarafından istenmeyen tüylerden arınmak için başvurulan bir yöntemdir. İstenmeyen tüylerle mücadelede en çok hayal edilen sonuç birkaç seansta sağlıklı şekilde onlardan tamamen kurtulmaktır. Aksi halde sürekli bir döngü ortaya çıkmaktadır. Lazer epilasyon adını verdiğimiz tedavi yöntemi istenmeyen tüylerinden kurtulmak için çözüm arayanların bu nedenle çok rağbet ettiği bir tedavi yöntemidir.Alexandrite lazer, Alexandrite lazer yapımı

Lazer epilasyon tedavisi her ne kadar bir mucize olarak görülse de riskleri de olan bir tedavidir. Hangi yöntemle yapıldığı ve nasıl ortamlarda kimler tarafından  uygulandığı son derece önemlidir.  Uzman olmayan ellerde uygun olmayan yöntem ve sıhhi teçhizatla yapılan müdahaleler geri dönüşü olmayan cilt sorunlarına neden olacaktır.

Alexandrite yöntemi hızlı ve acısız bir tedavi yöntemi olması açısından dikkat çekmekte olan bir lazer epilasyon yöntemidir.  Tabi ağrı, acı hissi bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir buradaki iddia uygulamalar sırasında çoğunlukla ağrı, acı şikâyetinin olmaması doğrultusunda dile getirilmektedir.  Soğutucu başlıklarla bacak, koltukaltı ve özel bölgelerde rahat bir uygulama olanağı sağlar.  Uygulama sırasında deri yüzeyinde kalmış olan kılları buharlaştırır ve ağda görünümü vermiş olur.  Tabi ki istenmeyen tüylerin azaltılmamasına da yardımcı olur.

  Alexandrite Ankara haklı tarafından da sıklıkla tercih edilen bir yöntem olmakla beraber özellikle lazer epilasyonda kaliteli ve güvenilir hizmet merkezi olarak bilinen Kızılay ilçesinde güvenilir ortam ve ekiplerle uygulanıyor. Uygulamanın, vaat ettiği faydaları sağlayabilmesi açısından, nerede ve kimler tarafından uygulandığının son derece önemli olduğunun altını tekrar çizmekte fayda görüyoruz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir