2018 Tesettür Abiye Modası

Son yıllarda tesettür giyime olan artış konuya hem modacıların eğilmesini sağlamış hem de firmaların tesettür kıyafetlerine yönelmesini sağlamıştır. Böylelikle tesettür bir moda akımı halini alarak canlılık kazanmıştır. Muhafazakar kesimin yakından takip ettiği tesettür abiye fiyatları çeşitlilik ve firmaların sayılarının artmasından ötürü daha makul seviyelere inmiştir. Hemen her kesimden tesettürlü kadına hitap eden farklılık ve çeşitlilikte abiye seçimleri bulabilmek artık hiç de zor değil.tesettür abiye modası, 2018 tesettür abiye çeşitleri

Muhafazakar kesim kadınların genel itibariyle istenilen düzeyde vücut hatlarını belli etmeyen kumaş ve elbiseler tercih ettikleri görülmektedir. Buna istinaden kadın kadındır ve şıklığından hiçbir zaman taviz vermez. Ayrıca iş yaşamında da aktif bir rol oynayan kadınlarımız hayatın içerisinde çok fazla zaman geçirmekteler. Yeni abiye modası kıyafetlerle işyerine de rahatlıkla gidebilen tesettürlü kadınların bu nedenle abiye modellere ilgisi daha fazladır. Şık bir abiye elbise üzerine uygun şal ile koca günü kurtarabilmek mümkün olduğundan son yıllarda elbisede kadınların tercihi haline gelmiştir. Aynı elbiseyle akşam özel bir davete de gidebilmeniz tesettür giyimin çok yönlü kıyafet kullanımı açısından da elverişli hale gelmesine vesile olmuştur. Yurt dışı satışlarının bile ülkemizden rahatlıkla gerçekleştirilebildiği sanal alışveriş siteleri de bu konuda tesettürlü kadınlarımıza kolaylık sağlamaktadır. Sanal alışveriş kolaylığı sağlarken tesettür abiye fiyatları seçenekleri içerisinde uygun olanlarını bulabilmeye de olanak sağlamaktadır.

Tesettür modasında şıklık yarışına giren kadınlara özel üretilen modelleri satın alırken ise üzerinize tam olması ve çok yapışmaması önemli bir konudur. Ayrıca renk seçimlerinde de ten renginize uygun seçimlerle abiyenizin çok daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Açık tenli birinin açık tonlardan ziyade koyu renkleri tercih etmesi koyu ten renkli birinin de açık renk seçimlerine gitmesi önemli noktalardır.  Senenin moda renklerine bakacak olursak özel davetler için koyu tenlilerin seçebileceği dore ve pudra renklerini tercih edebilir şayet açık tenliyseniz de mor, fuşya veya lacivert renklerini tercih edebilirsiniz. Bele oturan ve dantelli modellerde yine abiyeye ayrı bir hava katmaktadır. Önemli olan ise abiye bir elbise almayı düşünüyorsanız bedeninizde hoş duran bir tarzı ve rengi almanızda yarar vardır.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir